Projekto "Olimpinis mėnuo" dovanos
Tarp projekto „Olimpinis mėnuo“ prizų laimėtojų – Marijos Montessori mokyklos-darželio 1 klasės mokiniai.
Olimpinis mėnuo – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.
Lietuvos pradinukai penktus metus iš eilės buvo pakviesti dalyvauti projekte „Olimpinis mėnuo“. Projekto metu net 2,7 tūkst. klasių arba daugiau nei 50 tūkst. vaikų iš visų Lietuvos savivaldybių įsitraukė į fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, bendradarbiavimo bei emocinės sveikatos temų veiklas. Olimpinio mėnesio pabaigą jau tradiciškai pažymėjo projekto globėja, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, burtų traukimo ceremonijos metu išrinkusi laimingąsias dalyves klases, kurioms atiteks Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) įsteigti prizai.
Burtų traukimo ceremonijos metu D. Nausėdienė išrinko 50 prizų laimėtojų. Tarp laimingųjų pateko ir mūsų mokyklos 1 klasės mokiniai. Šią savaitę mus pasiekė rėmėjų dovanos - kuprinės.
Gruodžio 09, 2022

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras