Partnerių susitikimas rengiant projekto BUSTA poveikio ataskaitą
2023 vasario 23 d. Delfinų asistuojamos terapijos centro komanda kartu su partneriais iš Lietuvos – Klaipėdos Marijos Montessori mokyklos-darželio, iš Belgijos – Europos paslaugų teikėjų žmonėms su negalia asociacijos ir Briuselio – lauko mokyklos bei iš Bulgarijos – Demokratinio mokymo bendruomenės dalyvavo nuotoliniame susitikime.

Susitikimo metu aptarė projekto „Mokinių gebėjimų ugdymas bendradarbiaujant su terapiniais gyvūnais“ rezultatus bei parengtą ataskaitą. Partneriai pasidalino ir aptarė veiklos ataskaitoje pateiktais rezultatais: vizitais į partnerių institucijas, įvykusiu renginiu ,,Aš neabejingas – o Tu“?, publikuotu bendru naujienlaiškiu, sukurtais trumpais filmukais. Taip pat visi partneriai pasidalino projekto metu pasiektu vienu svarbiausiu rezultatu, t.y. mokinių įgytais įgūdžiais per skirtingas gyvūnų asistuojamos terapijos patirtis ir mokymus dalyvaujant šiame projekte. Mokiniai turėjo išskirtinę galimybę įsitraukti į gyvūnų asistuojamos terapijos procesą: tiek dalyvaujant gyvūnų asistuojamose terapijose su skirtingais gyvūnais: žirgu, šunimi, delfinu, tiek ir dalyvaujant šių gyvūnų treniravime.
Susitikimo pabaigoje buvo aptarti būsimi projekto partnerių planuojami susitikimai bei rengiami rezultatai. Partneriai iš Belgijos informavo, kad jau pradedamas kurti filmas, kuriame bus pristatomos gyvūnų asistuojamos terapijos: hipoterapija, kaniterapija, delfinų asistuojama terapija, mokinių veiklos ir įspūdžiai dalyvaujant projekte.
Šis pranešimas atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

Kovo 08, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras