Patirtys ir įspūdžiai apie susitikimus su delfinais
Visus metus ketvirtokai dalyvavo ERASMUS + projekte „Įgūdžių tobulinimas mokyklose, pasitelkiant terapinius gyvūnus - BUSTA”.

Projekto metu mokiniai keliavo į Delfinų terapijos centrą, kur susipažino su delfinų asistuojama terapija ir jos teikiama nauda. Bendravimas su delfinais vaikams suteikė daug teigiamų emocijų. Mokiniai pajuto, kad delfinas per keletą akimirkų gali tapti puikiu draugu, padedančiu vaikui siekti teigiamų rezultatų. Delfinas sugeba jausti žmogaus nuotaikas, supranta gestus, pats prašo dėmesio kalbindamas, žaismingai mesdamas kamuolį ar taškydamas vandeniu. Projekto veiklomis buvo siekiama plėsti vaikų, kuriems sunkiau sekasi reikšti nuomonę bei trūksta drąsos, kompetencijas, skatinami nuolat tobulėti, mokytis tyrinėti ir pažinti juos supantį pasaulį per patyrimines veiklas. 

Pasibaigus susitikimams su delfinais, vaikai pasidalijo savo emocijomis ir patirtimis: "pirmą kartą liečiau delfiną, taibuvo nuostabu", "kiekviena minutė praleista delfinariume buvo man labai svarbi, ten sužinojau nemažai faktų", "sužinojau, kad ne visi žmonės yra tokie kaip mes ir jiems reikia daugiau pagalbos".
Šis pranešimas atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

Birželio 22, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras