Antrasis BUSTA projekto komandos susitikimas
2023 m. gegužės 2–5 d. Sofijoje, Bulgarijoje įvyko antrasis projekto BUSTA partnerių darbinis susitikimas.

Susitikime dalyvavo 9 projekto partnerių institucijų darbuotojai. Projekto iniciatoriai pristatė atnaujintas veiklas ir jų įgyvendinimo grafiką.
Susitikimas sukėlė daug naujų idėjų ir vertingos informacijos dalijimosi tarp dalyvių. Pagrindinė diskusija buvo susijusi su projekto rezultatais, kurie numatyti trys:
1. Dokumentinis filmas, pristatantis moksleivių susitikimus ir patirtis gyvūnų asistuojamos terapijos metu: delfinų, hipoterapijos ir kaniterapijos, skirtingose šalyse Belgijoje, Lietuvoje ir Bulgarijoje.
2. Atliktos veiklos poveikio ataskaita.
3. Rekomendacijos mokykloms ir organizacijoms dirbančioms su žmonėmis su negalia.
Kiekvienu projekto rezultatu siekiama skleisti gerąją patirtį, pateikti novatoriškų idėjų, kaip ugdyti įgūdžius mokykloje, didinti specialiųjų poreikių turinčių žmonių įtrauktį ir socializaciją, gerinti skirtingų institucijų partnerystes.
Taip pat buvo suplanuotas paskutinis mokymų ir mokymosi susitikimas (Learning, Teaching, Training), kuris vyks šių metų rugsėjo mėnesį Belgijoje. Vaikai ir suaugusieji iš Demokratinio mokymosi centro turės galimybę apsilankyti Dyadis šunų vedlių dresūros centre ir ten susitikti su savo bendraamžiais iš demokratinės mokyklos.
Šis pranešimas atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

Gegužės 31, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras