Lietuvos mažųjų žaidynės 2022
Su dideliu džiaugsmu vėl prisijungiame prie aktyvaus respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“

Šiais metais jo tikslas - didinti (1-7 m) vaikų fizinį aktyvumą, taikant inovatyvias fizinio ugdymo formas. Tikimės dalyvauti  fizinį aktyvumą ir pozityvią patirtį skatinančiuose renginiuose, bendrauti ir bendradarbiauti kartu bei dalintis geromis emocijomis. 

Antroji pamokėlė mus pakvietė aktyviam sportui su lankais. Buvo smagu ir kartu nelengva, bet, pasitelkę visą savo drąsą, vikrumą ir lankstumą, įveikėme visas užduotis.

Trečioje pamokėlėje įveikėme smagias užduotis su varlyte (kamuoliuku), akmenėliu (kibirėliu) ir balionais. Buvo įdomu ir linksma. Akimirkos sudėtos į nuotraukas.

Ketvirtoje pamokėlėje vaikai sportavo su kamuoliais. Šitiek daug juoko sportuojant dar nebuvo. Džiaugiamės vaikų aktyvumu, noru sportuoti ir jų pastangomis.

Penktosios pamokėlės metu vaikams daug linksmų akimirkų padovanojo rungtys su virvėmis ar diržais, masažas su kamuoliuku ir judri veikla kojoms. 

Nesustojame aktyviai judėti. Paskutinėje I žaidynių etapo sportinėje pamokėlėje teko gerokai paplušėti atliekant užduotis, bet likome labai patenkinti. Lauksime II žaidynių etapo.

Vasario 04, 2022

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras