Projekto partnerių susitikimas
Vasario 6-10 dienomis įvyko trečiasis Erasmus+ projekto "Do something good for yourself" (Padaryk kažką gero sau) susitikimas.

Projekto dalyviai susitiko Boleslavece, Lenkijoje. Mokytojus svetingai sutiko savivaldybės viešojo vaikų darželio Nr. 7 darbuotojai ir vaikai.  Vengrijos, Turkijos, Graikijos ir Lietuvos šalių komandos susipažino su įstaiga, stebėjo aktyvias veiklas grupėse bei pačios pravedė praktinius užsiėmimus. Taip pat smagi viešnagė vyko  Boleslaveco Janusza Kusocińskiego pradinėje mokykloje Nr. 1. Visi projekto dalyviai buvo pakviesti į sporto salę ir aktyviai dalyvavo linksmoje kūno kultūros pamokoje. Boleslaveco miestas nuo seno vadinamas “keramikos miestu“, todėl smagu buvo aplankyti Keramikos muziejų, susipažinti su keramikos dirbinių gamybos procesu bei dalyvauti edukacinėje programoje – dekoruoti vazas liaudiškais ornamentais. Paskutinę viešnagės dieną miesto meras Peter Roman visiems projekto dalyviams įteikė pažymėjimus ir atminimo dovanėles. 

Šis pranešimas atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

Lenkijos televizijos reportažas apie projekto susitikimą

Vasario 14, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras