KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU BUSTA PROJEKTO REZULTATAIS!
Nuo 2022 m. dalyvaujame inovatyvaus mokymo projekte „Mokinių gebėjimų ugdymas bendradarbiaujant su terapiniais gyvūnais“ (angl. k. Building Skills in Schools Though Training Therapy Animals - BUSTA). Projektas įgyvendinamas pagal programos „Erasmus+“ 2 pagrindinį veiksmą – Bendradarbiavimo partnerystė. Bendra projekto vertė – 175 207,20 EUR.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022 02 28-2024 02 27.

Projekto tikslas – vystyti vaikų gebėjimus ir plėsti kompetencijas bendradarbiaujant su terapiniais gyvūnais. Šis sėkmingai įgyvendinamas projektas jau keliauja prie pabaigos – pardedami projekto sukurtų rezultatų viešinimo renginiai, kurie vyks Lietuvoje, Belgijoje ir Bulgarijoje.

Projekto metu buvo sukurti trys puikūs rezultatai – edukacinis filmas, speciali metodinė knyga bei metodinės gairės. Metodinės gairės skirtos mokykloms, terapiją teikiančioms organizacijoms ir asmenų su negalia asociacijoms.

Metodines gaires rasite čia

Šis pranešimas atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

Vasario 19, 2024

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras