Judrios ir sportinės veiklos darželyje
Toliau tęsiame projekto veiklas ir praėjusią savaitę kiekviena grupė aktyviai sportavo.

1 grupės vaikai aktyviai sportavo ir atliko įvairias sportines užduotis. Vaikai mokinosi mėtyti kamuolį ir jį mušinėti į žemę. Berniukai, kurie lanko krepšinį  parodė kaip reikia atimti kamuolį iš priešininko. Kartu su vaikais organizavome estafetes, kurių metu vaikai šokinėjo per lankus, apibėgo kliūtis, nešė smėlio maišelius. Bėgimo varžybų metu varžėsi po du vaikus, kas greičiau įveiks 10 metrų atstumą. Vaikams labai patiko rungtyniauti tarpusavyje. Žaidėme judrius žaidimus „Diena-naktis“ bei „Katė ir pelė“. Vaikai noriai įsitraukė į žaidimus ir patyrė smagių emocijų. Ugdytiniai papasakojo apie savo lankomus būrelius ir lauke pristatė savo parengtą programą. Viena mergaitė šoko ritminę gimnastiką, kita – baletą, berniukas parodė krepšinio sportinius įgūdžius, o pabaigoje visi kartu linksmai šokome pagal muziką.

2 grupės vaikai kieme mėtė kamuolį į aikštelėje esantį krepšinio lanką. Antradienį – estafetėse lenktyniavo „Krepšinio Kamuolio“ ir „Futbolo Kamuolio“ komandos. Trečiadienį – bėgimo varžybos: vaikai bėgiojo darželio takais. Ketvirtadienį džiaugsmo teikė judrieji žaidimai. Penktadienį vaikai pasakojo, kokias žino sporto šakas, lankantys sporto treniruotes pasakojo apie savo sporto šaką (rankinis, karatė, dziudo, krepšinis, tenisas), o broliai Tauras ir Herkus net parodė dziudo imtynių veiksmą. 

3 grupės vaikai krepšinio rungtyje išbandė rankos taiklumą iš skirtingų atstumų. Žaidėme estafetes su kamuoliais ir lankais. Mokėmės teisingai išgirsti ir atlikti komandas. Bėgimo rungtyje mokėmės neužbėgti draugui kelio ir garbingai pralaimėti. Susipažinome, aptarėme ir išbandėme krepšinio, gimnastikos ir bėgimo sporto šakas.

4 grupės vaikai salėje atliko įvairius krepšinio pratimus: mėtė į krepšį, mokinosi perduoti kamuolį vienas kitam. Ugdytiniai dalyvavo bėgimo varžybose, kurių metu jie bėgo kelis ratus aplink darželį. Taip pat vaikai pasidalinę į dvi komandas, rungėsi estafetėse. Pokalbių metu buvo aptariamos įvairios sporto šakos ir būreliai, kuriuos lanko vaikai. Judrių žaidimų metų buvo daug sporto, judėjimo ir juoko.

5 grupės vaikai atliko daug įvairių sportinių veiklų. Ugdytiniai rungėsi estafetėse su lankais ir kamuoliais, žaidė žaidimą „Klasė“, dalyvavo bėgimo varžybose ir aktyviai žaidė judriuosius žaidimus.

6 grupės vaikai išsijuosę sportavo visą savaitę: bėgo lenktynių su mokyklos pradinukais, žaidė krepšinį, įveikė visą eilę sportinių užduočių, savo vikrumą, lankstumą lavino sportinių estafečių metu, linksmai ir aktyviai žaidė judrius žaidimus, o raumenis mankštino kiemo treniruoklių pagalba. Praleistas puikus sveikatingumo laikas!

Balandžio 26, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras