Kalėdų eglutė atkeliauja pas mus
Laukiant gražiausių žiemos švenčių organizavome edukacinę savaitę "Kalėdų eglutė atkeliauja pas mus"

Vaikai visą savaitę mokėsi eilėraščius, daineles apie Šv. Kalėdas, kalėdinę eglutę. Grupėse vyko pokalbiai apie visada žaliuojantį medį - eglę, apie tai, kaip atsirado tradicija puošti kalėdines eglutes. Vaikai kartu su tėveliais gamino netradicines erdvines eglutes ir puošė jas neįprastais elementais. Įstaigoje surengta šių netradicinių eglučių paroda. 

Edukacines veiklas užbaigėme organizuodami ,,Kalėdų eglutės dirbtuvėles‘‘. Jų metu vaikai sužinojo, iš kur kilo idėja puošti Kalėdų eglutę ir kaip ją puošdavo mūsų seneliai (obuoliukais, sausainiais, saldainiais, meduoliais, žvakėmis, popierinėmis snaigėm, šiaudinais žaisliukais ir pan.). Kartu su vaikais šiais neįprastais senoviniais žaisliukais puošėme įstaigos eglutę. Po to kiekviena grupė šiai pagrindinei eglutei gamino "drauges" eglutes ir jas dekoravo savo pasirinktomis priemonėmis. 

Edukacinės savaitės metu buvo ugdomos vaikų kalbos, kūrybiškumo, meninė, pažinimo ir estetinio suvokimo kompetencijos. Visus lydėjo džiugi ir pakili nuotaika, bei jaukus švenčių laukimas.

Gruodžio 13, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras