Baigiamasis projekto susitikimas Graikijoje
Gegužės 22-26 dienomis projekto dalyvių grupė lankėsi baigiamajame projekto Erasmus+ „Do something good for yourself“ susitikime Liksuri Kefalonijoje, Graikijoje.

Vizito metu lankėmės Liksurio Kefalonija 1-oje pradinėje mokykloje. Mokyklos bendruomenė pasitiko svečius su tradiciniais šokiais ir dainomis. Stebėjome veiklas klasėse, bendravome su vaikais. Daugelis veiklų buvo skirta aktyviam judėjimui, žygiams po salą.

Vizito metu susipažinome su Liksuri sala grožėjomės salos peizažais, laivais ir smaragdinės spalvos vandeniu. Buvo įdomu stebėti vietinius salos gyventojus, pažinti tradicijas.

Paskutinio susitikimo metu projekto partneriai atliko paskutinius darbus: aptarė numatytas ir atliktas veiklas, susumavo rezultatus. Susitarta dėl projekto sklaidos galimybių ir galutinės ataskaitos pateikimo.

Projektas ir jo veiklos baigėsi, tačiau džiaugiamės jų nauda - bendryste su kitų šalių mokyklomis, patobulinta užsienio kalbos kompetencija. Tikimės, kad užmegzti ryšiai su kitų šalių mokyklomis nenutrūks.

Šis pranešimas atspindi tik autoriaus nuomonę, todėl Nacionalinė agentūra ir Europos Komisija negali būti laikomos atsakingomis už jame pateiktą informaciją.

Birželio 02, 2023

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras