Naujienos

Nustatyti pagrindinio priėmimo  į mokyklas mokytis 2019–2020 mokslo metais terminai ir motyvacijos mokytis įvertinimų grafikas. Plačiau


Darbuotojai

Pedagoginių darbuotojų sąrašas

Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos Kontaktai
1Rita BružienėDirektorė direktore@mmontessori.lt

346256

2Vaida BertašiūtėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui v.bertasiute@mmontessori.lt

273587

3Dalia AčienėMokytoja 346256
4Eugenija AlytienėIkimokyklinio ugdymo mokytoja
346256 pirma.grupe@mmontessori.lt
5Laimutė DaukšienėMokytoja 346256
6Sonata ErminienėMokytoja 346256 s.erminiene@mmontessori.lt
7Gražina JankovskienėIkimokyklinio ugdymo mokytoja 346256 pirma.grupe@mmontessori.lt
8Lina JogminaitėIkimokyklinio ugdymo mokytoja (vaiko priežiūros atostogose)
346256
9Ingrida JachontovienėIkimokyklinio ugdymo mokytoja 346256
trecia.grupe@mmontessori.lt
10Tatjana KaštalianovaIkimokyklinio ugdymo mokytoja 346256
sesta.grupe@mmontessori.lt
11Lina LiulaitienėMeninio ugdymo mokytoja 346256
12Regina KontautienėIkimokyklinio ugdymo mokytoja 346256 antra.grupe@mmontessori.lt
13Irma MačionytėIkimokyklinio ugdymo mokytoja 346256
trecia.grupe@mmontessori.lt
14Odeta Žutautaitė
Logopedė 346256
15Vida PepcevičiūtėIkimokyklinio ugdymo mokytoja 346256 penkta.grupe@mmontessori.lt
16Edita Tarailytė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja 346256 antra.grupe@mmontessori.lt
17Irma Pociūtė- MačiuitienėIkimokyklinio ugdymo mokytoja 346256 ketvirta.grupe@mmontessori.lt
18Laima PareigienėAnglų k. mokytoja 346256
19
Inga SobutienėMokytoja 346256
20Jurgita StonkaitytėIkimokyklinio ugdymo mokytoja 346256 penkta.grupe@mmontessori.lt
21Tatjana Rezgienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja 346256
sesta.grupe@mmontessori.lt
22Vilija Piščikienė
Ikimokyklinio ugdymo mokytoja 346256 ketvirta.grupe@mmontessori.lt
23Rugilė ŠaparavičienėŠokio mokytoja 346256
24 Marija Luotė
Grupės auklėtoja (nėštumo ir gimdymo atostogose)
346256
25Oksana Dagytė-JucienėAnglų k. mokytoja346256
26
Jurga Uselienė
Grupės auklėtoja
346256




27
Laura Lekevičienė
Grupės auklėtoja
346256





Nepedagoginių darbuotojų sąrašas
Eil. Nr.
Vardas, pavardė
Pareigos
1
Virginija Trofimova
Direktoriaus pavaduotoja
2
Dalia Eglynienė
Raštinės administratorė
3
Aksana Linkiavichene
Specialistė
4
Vilija Poškienė
Auklėtojo padėjėja
5
Andželika Šavliukevič
Auklėtojo padėjėja
6
Inga Mažeikienė
Auklėtojo padėjėja
7
Jūratė Kairienė
Auklėtojo padėjėja
8
Ineta Sair
Auklėtojo padėjėja
9
Ana Popova-Blinova
Auklėtojo padėjėja
10
Audronė Juškienė
Valytoja
11
Genė Plūkienė
Virėja
12
Irena Preibienė
Virėja
13
Irena Lukaševič
Virėja
14
Jurgita Pivorienė
Valgyklos darbininkė
15
Jolanta Baltunienė
Valgyklos darbininkė
16
Jolanta Rimavičienė
Sandėlininkė
17
Tatjana Gelumbauskienė Darbininkė
18
Modesta Raškauskienė Darbininkė
19
Antanas Simonaitis Darbininkas
20
Stanislovas Petrikaitis
Darbininkas
21
Tomas AidietisDarbininkas